x
Super
92%

Už sme tam boli a vrátili sme sa. Super wellness, veľmi dobré a chutné večere, personál, pobyt bez výhrad.

Logo Zľavomat

Najnovšie príspevky na Facebooku

Neustále vám prinášame aktuálne novinky a dianie z hotela na sociálne siete. Sledujte nás na facebooku a neunikne vám nič dôležité. 

Podporujeme športovcov z regiónu, tentokrát pre nás vyhrali hokejbalový turnaj. Pohár sme umiestnili na čestné miesto na našej recepcii :)

Streda večer pre tých, ktorým sa nechce ísť skoro spať v našom hoteli vyzerá aj takto: Kým dospelí na terase vychutnávajú pohár vína, naše animátorky sa v detskom kútiku starajú o detičky. Ďalšie deti pozerajú rozprávku na plátne a rodinky súťažia vo vedomostnom kvíze v reštaurácii :)

Máme tu nejakého cestovateľa z okolitého regiónu, ktorý by mal záujem svoje zážitky, fotografie, či videá odprezentovať v rámci cestovateľských večerov aj našim hotelovým hosťom? Ak áno, tak správa ;) P.S. Jeden z takýchto večerov u nás pripravujeme už budúci piatok, kedy k nám zavíta Rado a Ivka z Travel with Ivana a porozprávajú nám o svojej dobrodružnej ceste tajomnou Perziou. https://www.facebook.com/travelwithivana/

Pani Alenka z Lúčnice nad Žitavou nám nevedela dať recenziu, ale poslala nám takýto pekný e-mail. Ďakujeme ♥ --- Sent: Tuesday, July 10, 2018 10:31 AM To: Hotel Aquatermal*** Subject: Podakovanie Prajem pekný deň. Veľmi pekne by som Vám chcela poďakovať za krásnu dovolenku vo Vašom rezorte. Chcela som napísať recenziu , samozrejme kladnú len to nejako neviem. Ak môžete, tak mi poraďte, nech sa naďalej šíri Vaše dobré meno. Predsa, ak sa mi to nepodarí, ešte raz Vám ďakujem za celý pobyt u Vás. Bola som na izbe 119 s mojimi vnúčatami a nemám nijakú námietku. Vysoko bodujem celý personál recepcie, super komunikácia, milý a profesionálny prístup, jedáleň čašníci a kuchári, tak isto celý personál welnesu, proste ste top . Prajem Vám veľa spokojných návštevníkov a pevne verím, že sa mi podarí k Vám vrátiť. Veľmi, veľmi sa mi u Vás páčilo. Nech sa Vám naďalej len darí. Alena, Lúčnica nad Žitavou

V sobotu večer si u nás môžete vychutnať koncert Mirky Miškechovej, ktorú určite poznáte vďaka rádio hitu Cudzinka v Tvojej zemi. Vstup je zdarma :)

Dnes a zajtra môžete súťažiť o vstupy na otvorenie prádznin na Strehovej 😉😎🌊

Pozývame Vás na športové podujatie, ktorého partnerom je aj náš hotel už túto nedeľu vo Veľkom Krtíši :)

Júnové soboty v Hoteli Aquatermal*** budú plné dobrej hudby a navštíviť koncerty môže aj verejnosť. Už túto sobotu to bude skvelý Juraj Hnilica, na otvorenie kúpaliska 30. júna zavíta známy slovenský raper SUVERENO. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete 😉

Naozaj sedíte túto horúcu nedeľu doma? Poďte na kupko! 😉

Máte už rezervovaný váš pobyt?

Zamilovaní v Hoteli Aquatermal***

od 219,00 /pobyt viac info

Prázdninový pobyt Rodina

od 239,00 /pobyt viac info

Víkend v Hoteli Aquatermal***

od 189,00 /pobyt viac info

Relax v Hoteli Aquatermal***

od 139,00 /pobyt viac info

Plávanie s bábätkami

od 179,00 /pobyt viac info
#aquatermal

Rezervovať priamo

Vedeli ste, že pri online rezevácii priamo na našom webe nakúpite pobyt najvýhodnejšie? Všetky najlepšie akcie a zľavy nájdete vždy na našom webe. Vyskúšajte si priamu rezerváciu už aj so zabezpečenou online platbou. Vyberte, vyskladajte a nakúpte priamo na našom webe.